Series
Ratings
1181
Be Stronger! New SagaRated ★ 2.0
Medalist Season 2Rated ★ 3.5
Protocol: RainRated ★ 2.0
May I Ask for One Final Thing?Rated ★ 3.5
Introduction to MineralogyRated ★ 5.0- Ron Kamonohashi's Forbidden DeductionsRated ★ 3.0
Fermat no RyôriRated ★ 4.0
Reincarnated as the Daughter of the Legendary Hero and the Queen of SpiritsRated ★ 2.5
Bad GirlRated ★ 2.5
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical Ability Season 2Rated ★ 3.0
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical AbilityRated ★ 3.0
Mushoku no Eiyū: Betsu ni Skill Nanka Iranakattan da gaRated ★ 2.0
New Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.0
Ron Kamonohashi's Forbidden Deductions Season 1Rated ★ 3.0
Puniru wa Kawaii Slime Season 2Rated ★ 3.0
The Shy Hero and the Assassin PrincessesRated ★ 3.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 3.5
This Monster Wants to Eat MeRated ★ 2.5
GnosiaRated ★ 5.0