Titles you rated
Blade RunnerRated ★ 4.5
A Few Good MenRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
22 Jump StreetRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Magnificent SevenRated ★ 2.0
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Molly's GameRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5