Movies
Ratings
197
Good NewsRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The WonderRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
He's All ThatRated ★ 1.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Roman HolidayRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Dream SongsRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
UnlockedRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0