Series
Ratings
19
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 3.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 4.5
Twinkling WatermelonRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5
Old Fashioned CupcakeRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0