Series
Ratings
587
Flower of EvilRated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 2.5
SirensRated ★ 1.5
Your Friends and NeighborsRated ★ 3.5
The Diplomat Season 3Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Queen MantisRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 1.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.0