Titles you rated
Scum's WishRated ★ 3.0
Blue BoxRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Youth of MayRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 1.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 1.5
SUPER LOVERSRated ★ 3.0
Why Raeliana Ended Up at the Duke's MansionRated ★ 2.5