Titles you rated
Fatal IntuitionRated ★ 3.0
We Are BrothersRated ★ 2.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 2.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Heart Is 2Rated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.5
A DayRated ★ 4.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.0
Marine BoyRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
You Call It PassionRated ★ 2.5