Movies
Ratings
249
Pearl HarborRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Taxi 2Rated ★ 3.0
A LoveRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 1.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Good Morning PresidentRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0