Movies
Ratings
388
Blood and TiesRated ★ 1.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5
RoboCopRated ★ 1.5
Jurassic WorldRated ★ 2.0- Tears In The ArcticRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 1.5
Hide and SeekRated ★ 1.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0- The JonesesRated ★ 2.0
Knight and DayRated ★ 2.5
LawlessRated ★ 2.0
Bodyguards and AssassinsRated ★ 1.5
The Great WallRated ★ 1.5
The Battleship IslandRated ★ 1.5
300Rated ★ 2.5
HindsightRated ★ 1.5
PainedRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5