Movies
Ratings
694
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 2.5
Underground RendezvousRated ★ 2.5
The Golden CompassRated ★ 2.5
Blades of BloodRated ★ 3.0
The Last AirbenderRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
GeostormRated ★ 2.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0