Titles you rated
- Gourmet Road Season 2Rated ★ 5.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 5.0- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0