Movies
Ratings
938
CruellaRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
OldRated ★ 3.0
DuneRated ★ 5.0
The Invisible ManRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 5.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.0
PeninsulaRated ★ 2.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Devil All the TimeRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0