Series
Ratings
101
SKY CastleRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0- ItRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
Planet EarthRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 3.0
- おせんRated ★ 5.0
Aoi Yu × Yottsu No Uso CamouflageRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0