Titles you rated
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
PredatorRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
HulkRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 2.0
Ninja AssassinRated ★ 1.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0