Series
Ratings
45
HeroesRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 4.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5