Series
Ratings
34
Descendants of the SunRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0- Incomplete LifeRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0