Titles you rated
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Between Friendship and LoveRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 2.5