Titles you rated
Joker: Folie À DeuxRated ★ 5.0
The Rat CatcherRated ★ 3.5
PoisonRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 4.0
WildRated ★ 3.5
American SymphonyRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.5
20th Century WomenRated ★ 3.5
TarRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
ColumbusRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0