Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
NapoleonRated ★ 3.0