Movies
Ratings
72
Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.5
BurntRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 1.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 0.5
ThorRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 2.0