Titles you rated
Good DoctorRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 2.5
Chief KimRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. Jo 2: Crime and PunishmentRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Partners for JusticeRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0