Movies
Ratings
30
Red CliffRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
ThorRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
GloveRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0