Titles you rated
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0- Yu Yu HakushoRated ★ 4.5
- 나루토 5기Rated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0- 나루토 4기Rated ★ 4.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0