Movies
Ratings
95
AlliedRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
BurningRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
HitchRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0