Series
Ratings
80
AdolescenceRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0
The PenguinRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 3.0
Comedy RoyaleRated ★ 2.5
PlutoRated ★ 4.5
MovingRated ★ 5.0
Hijack Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Canada Check-inRated ★ 4.5- Seoul Check-inRated ★ 4.0