Titles you rated
Drive My CarRated ★ 5.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 5.0
Inherent ViceRated ★ 3.0
NomadlandRated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.0
Malcolm & MarieRated ★ 4.0
Wonder WheelRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 5.0
ManhattanRated ★ 4.0
Annie HallRated ★ 4.5
LifeRated ★ 5.0
Still WalkingRated ★ 5.0
ShineRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0