Titles you rated
SpotlightRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 2.5
DownsizingRated ★ 3.5
Night TeethRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 4.0
Army of the DeadRated ★ 3.5
HOMME FATALERated ★ 1.5
What Happened to Mr. Cha?Rated ★ 2.5- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 2.0
Mokpo the HarborRated ★ 2.5
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Two Cops 3Rated ★ 2.5- Running WildRated ★ 3.0
Two Cops 2Rated ★ 2.5- Attack the Gas Station 2Rated ★ 2.0
Miss ConspiratorRated ★ 1.5
47 Meters DownRated ★ 3.0
We Are BrothersRated ★ 2.5
The MagicianRated ★ 2.0