Titles you rated
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Salut d’AmourRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
The Ugly TruthRated ★ 3.5