Series
Ratings
291
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The TrunkRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
My Lovely LiarRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 3.5- 레카Rated ★ 3.5
Kaleido StarRated ★ 5.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Into the Night Season 2Rated ★ 2.0
The VeilRated ★ 2.0