Movies
Ratings
1043
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The QueenRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
CycloRated ★ 2.0
Bob RobertsRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 3.0
BrazilRated ★ 4.0
Blue VelvetRated ★ 4.0
The Cook, the Thief, His Wife & Her LoverRated ★ 2.0
Midnight RunRated ★ 2.0
Stranger Than ParadiseRated ★ 2.0
Fatal AttractionRated ★ 2.0
My Left Foot: The Story of Christy BrownRated ★ 2.0
The EelRated ★ 4.0
True RomanceRated ★ 5.0
Pump up the VolumeRated ★ 2.0
Broken ArrowRated ★ 2.0
Hard RainRated ★ 2.0
HeathersRated ★ 2.0