Titles you rated
Six Flying DragonsRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Code BlueRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.5
He Who Can't MarryRated ★ 3.0- My Boss, My HeroRated ★ 4.5
Densha otokoRated ★ 4.0- remoteRated ★ 4.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.5