Titles you rated
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
ChobitsRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- BarbapapaRated ★ 2.0
HellsingRated ★ 3.5
Joker GameRated ★ 5.0
King's Game - The AnimationRated ★ 1.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.0- Yona of the DawnRated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 2.0
Delicious GuysRated ★ 2.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 3.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 5.0