Titles you rated
The Walking Dead Season 9Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5