Movies
Ratings
269
ThorRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
Long Day's Journey Into NightRated ★ 3.5
Captain FantasticRated ★ 2.0
Mona Lisa and the Blood MoonRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Singin' in the RainRated ★ 4.5
The Double Life of VeroniqueRated ★ 2.0
MoonlightRated ★ 3.5
Break the Silence: The MovieRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
An American in ParisRated ★ 2.5
My Teacher, My LoveRated ★ 1.5
RebeccaRated ★ 3.5