Movies
Ratings
826
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 2.5
Old PartnerRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
RockyRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 2.5
101 DalmatiansRated ★ 2.5
CustodyRated ★ 2.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 1.5
WaterboysRated ★ 1.5
Shock and AweRated ★ 1.5
LooperRated ★ 2.0
Die HardRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 3.0- There Is No Lid on the SeaRated ★ 1.5
Minority ReportRated ★ 2.0
The Fatal EncounterRated ★ 1.5
The Long ExcuseRated ★ 1.5