Movies
Ratings
69
Real SteelRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0