Movies
Ratings
401
AladdinRated ★ 5.0
The BeastRated ★ 2.0
BluebeardRated ★ 2.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
HanbandoRated ★ 2.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 2.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0