Series
Ratings
106
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.0
Five EnoughRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 4.0
Full House Take 2Rated ★ 4.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0