Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
I've Loved You So LongRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Leap YearRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0