Titles you rated
SKY CastleRated ★ 5.0
My Fantastic FuneralRated ★ 3.0
Hogu's LoveRated ★ 5.0
The Boy Next DoorRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5- Magical DoReMiRated ★ 4.5
- Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.5