Movies
Ratings
439
Good NewsRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.0
Blue Gate CrossingRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
QueerRated ★ 1.5
HappyendRated ★ 4.0
EephusRated ★ 2.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 3.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0