Titles you rated
Lilo & StitchRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.0
Red EyeRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
Renaissance: A Film by BeyoncéRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
John WickRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
NopeRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0