Movies
Ratings
97
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.0
Love 911Rated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0