Series
Ratings
23- 원피스 2기Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5