Movies
Ratings
47
The Lion KingRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 5.0
Wild CardRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.0
HairsprayRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.0
The Lincoln LawyerRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 4.0