Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Asterix & Obelix Take on CaesarRated ★ 2.0