Titles you rated
The RoundupRated ★ 3.0
A Man Called OttoRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5- HeroRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5