Series
Ratings
187
GoblinRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
My Horrible BossRated ★ 4.5
Six SiblingsRated ★ 4.0- The Path to GloryRated ★ 3.5
Nightmare TeacherRated ★ 3.5
Love of EveRated ★ 2.5
LuciferRated ★ 4.5
Five FingersRated ★ 3.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 3.0