Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: December SkyRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam NarrativeRated ★ 5.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam: The Origin VI – Rise of the Red CometRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: The Origin V – Clash at LoumRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: The Origin IV – Eve of DestinyRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: The Origin III - Dawn of RebellionRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: The Origin I - Blue-Eyed CasvalRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0