Titles you rated
The Raid 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Zeitgeist: Moving ForwardRated ★ 2.5
R.I.P.D.Rated ★ 2.0
Keeping the FaithRated ★ 3.5
For the EmperorRated ★ 2.5
Larry CrowneRated ★ 2.5
Curly SueRated ★ 3.5
Rough PlayRated ★ 3.0
HK: Forbidden Super HeroRated ★ 2.0
In the Realm of the SensesRated ★ 3.0
No Tears for the DeadRated ★ 2.0
Tai Chi ZeroRated ★ 2.0
General's Son IIRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Underground RendezvousRated ★ 2.5- ChangeRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0- Kid CopRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5